-> Strona główna  -> Kontakt  -> Startowa  -> Dodaj do ulubionych





Rozkład lekcji
Nr lekcji
Czas trwania
1
8:00- 8:45
2
8:55- 9:40
3
9:45-10:30
4
10:40-11:25
5
11:40-12:25
6
12:30-13:15
7
13:20-14:05
8
14:10-14:55

Szkolna Fotogaleria

sala konferencyjna

siłownia

biblioteka

sala informatyczna

sala gimnastyczna

sala chemiczna
sala biologiczna

sala językowa

szatnia

korytarz na parterze

korytarz na I piętrze

patio

 

FOTOGRAFIA JEGO PASJĄ
(03.10.2017, 12:16)


    Wiktor Więcławski, uczeń klasy 1a, to miłośnik fotografii, który może pochwalić się ogromnym sukcesem. Zdobył wyróżnienie w II edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Po stronie Natury”, organizowanego przez National Geographic Polska i Żywiec Zdrój.

     Na konkurs wpłynęło ponad 3,5 tys. prac. Zdjęcie Wiktora pt. „Rysowane przez naturę” znalazło się wśród ośmiu nagrodzonych. Zwycięskie zdjęcia zostały opublikowane na łamach sierpniowego numeru „National Geographic”.

Gratulujemy i życzymy dalszych fotograficznych (i nie tylko) sukcesów!




OGŁOSZENIE
(02.10.2017, 13:10)


Od 3 października (wtorek) rusza akcja SU
"SZCZĘŚLIWY NUMEREK" .

Na tablicy SU na I piętrze codziennie rano
będą wywieszone 2 wylosowane numery z dziennika
wolne od pytania i niezapowiedzianych kartkówek.



STYPENDYŚCI RADY POWIATU W BEŁCHATOWIE
(29.09.2017, 13:48)


    27 września, podczas sesji Rady Powiatu, wręczono stypendia motywacyjne uczniom szkół ponadgimnazjalnych za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w konkursach i olimpiadach oraz wzorową postawę. Pośród nagrodzonych znalazło się pięć osób z naszej szkoły:
- Alina Stasiak,
- Joanna Osowska,
- Przemysław Stąsiek,
- Marcin Marciniak
- Natalia Sadowska.


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


OGŁOSZENIE
(28.09.2017, 13:46)


Mistrzostwa Powiatu w lidze LA
02.10.2017r stadion PCS (ZSP3) godz 9:30


Gaszewska Ola 3c- 100m
Węgrzyn Magdalena 3e - 100m
Bednarek Patrycja 1a - 100m
Buresz Anita 1e - 100m
Gajewska Julia 1f - 100m
Stanisławska Maria 1e - 100m
Stasiak Alina 2d - 100m
Stalka Anna 2f - 100m
Aleksandra Woszczyk 2a - 800m
Zatoń Julia 2f - 800m
Michalak Małgorzata 1c - skok w dal
Mofina Natalia 2f - skok w dal
Samborska Sandra 2f - skok w dal
Jońska Weronika 1f - skok w dal
Karch Klaudia 1f - skok w dal
Paradecka Natalia 3b - skok w dal
Hałada Aleksandra 1a - 400m
Szataniak Aleksandra 1a - 400m
Sadzińska Agata 1f - 400m
Jędrzejewska Julia 1f - 400m
Kilańczyk Bogumiła 3c - pchnięcie kulą
Moszyńska Karolina 3d - pchnięcie kulą

Obowiązuje strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych, ważna legitymacja szkolna oraz pisemna zgoda rodziców na udział w zawodach sportowych

Opiekun Małgorzata Orpel


OGŁOSZENIE
(27.09.2017, 13:23)


Mistrzostwa Powiatu w Lidze LA
02.10.2017(poniedziałek) stadion PCS (ZSP 3) godz. 9.30.


1. Jakubczak Mateusz 1f 100m
2. Szymański Szymon 1d 100m, 400m
3. Górski Paweł 1f 100m
4. Kurzyński Ernest 1f 100m, 400m
5. Jagiełło Michał 3e 100m
6. Aleksandrowicz Kacper 2c 100m
7. Pędziwiatr Kamil 2c 400m
8 Torchalski Kacper 2e 400m
9. Bąkowicz Tomasz 2e 400m
10. Opyd Michał 2f 400m
11. Marciniak Marcin 3e 1500mp
12. Kostrzębski Adam 1f 1500m
13. Stąsiek Przemysław 1500m
14. Szczepanik Patryk 1f 1500m
15. Nowak Wiktor 3e kula
16. Paszkiewicz Błażej 3e kula
17. Sawicki Mikołaj 2f kula
18. Jakubczak Mateusz 3e skok w dal
19. Makowski Michał 1f skok w dal
20. Piotrowski Antoni 3e skok w dal
21. Kurnicki Maciej 3e skok w dal
22. Bak Mateusz 2f skok w dal
23. Kałkowski Mikołaj 2F 100m

Obowiązuje ważna legitymacja oraz pisemna zgoda rodziców na start w zawodach!!!



PROGRAM "EuroWeek - Szkoła Liderów"
(21.09.2017, 13:39)


Opis programu "EuroWeek - Szkoła Liderów"

Harmonogram zielonej szkoły str. 1

Harmonogram zielonej szkoły str. 2



OGŁOSZENIE
(20.09.2017, 10:06)


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
organizujemy wyjazd do Teatru Małego w Łodzi
w dniu 13.10.2017 r.
Zainteresowanych obecnych i byłych pracowników
prosimy o zgłaszanie się do pani L. Przybylskiej
do dn. 21.09. do godz. 1000

ZEBRANIE RADY RODZICÓW
(13.09.2017, 13:25)


Zebranie Rady Rodziców
odbędzie się o godz. 1745 w sali konferencyjnej (nr 11)


ZEBRANIA Z RODZICAMI
(12.09.2017, 13:33)


Spotkania z rodzicami
odbędą się 14 września (czwartek)
o godz. 1630


PRZYDZIAŁ SAL



UWAGA MATURZYŚCI!
(12.09.2017, 12:15)


Wypełnianie wstępnych deklaracji maturalnych w sali informatycznej

28 września (czwartek)
2) klasa 3e
3) klasa 3e

4) klasa 3b
5) klasa 3b

6) klasa 3c
7) klasa 3c

29 września (piątek)
1) klasa 3a
2) klasa 3a

3) klasa 3d
4) klasa 3d

Obecność uczniów obowiązkowa!



<<>>

Powered by PsNews

nasza szkoła na Facebooku



ORGAN PROWADZĄCY
Powiat Bełchatowski



NASI PARTNERZY



Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl


W ramach akcji "1% dla mojej szkoły" otrzymaliśmy dotację na łączną kwotę 1675,5 zł
na zakup książek i monitora


Centralna Komisja Egzaminacyjna

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi